Wynajem busa 9 osobowego Bielsko-Biała, Andrychów

Wypożyczalnia busów osobowych, samochodów dostawczych to doskonałe rozwiązanie i wygodna forma transportu dla firm, jak również osób prywatnych. Nasza firma specjalizuje się w wynajmie busów osobowych zarówno na terenie kraju, jak również poza jego granicą. Oferujemy do wynajęcia busy marki Fiat Talento Tourismo, Fiat Ducato oraz Renault Master. To nowoczesne samochody o wysokim standardzie wyposażenia. W naszej ofercie znajdują się również samochody osobowe m.in. Fiat 500 oraz Fiat Fiorino Cała flota jest dostępna w wynajmie krótko i długoterminowym na terenie całej Polski.

Wynajmij bus 9 osobowy w Bielsku-Białej lub Andrychowie i skorzystaj z wypożyczenia samochodów osobowych.
Bus 9 osobowy wynajem Bielsko-Biała, Andrychów

Poszukujesz busa 9 osobowego do wynajmu w Andrychowie, Bielsku?

Wypożyczalnia samochodów Alpin zaprasza do skorzystania ze swoich usług w zakresie wynajmu busa osobowego, 9-osobowego Fiat Talento Tourismo. Działamy w elastyczny sposób i oferujemy atrakcyjne warunki wypożyczenia, zwłaszcza przy okresach długoterminowych. Zachęcamy do kontaktu z nami, a z pewnością będziemy w stanie przedstawić interesującą ofertę.

  • wynajem już od 1 dnia, aż po wypożyczenie długoterminowe w niezwykle atrakcyjnych cenach
  • proste zasady wynajmu - poznaj je tutaj
  • możliwość wypożyczenia z Andrychowa, a także z Bielska-Białej i Szczyrku
  • ceny już od 145 zł / dzień

Sprawdź cenę i wynajmij busa

osobowy osobowy
towarowy towarowy

Dlaczego warto wypożyczyć bus?

Być może zaliczasz się do grona posiadaczy samochodu osobowego, motocykla, skutera czy roweru, którym bez problemu poruszasz się poza domem. Jednak to niewystarczający środek transportu, gdy wraz z Tobą chce podróżować więcej osób. W takich sytuacjach warto zapoznać się z usługami, jakie oferuje wypożyczalnia busów.


Wypożyczanie busów do dziewięciu osób tylko na podstawie prawa jazdy kategorii B

Przed wypożyczeniem busa powinieneś wiedzieć, jakich dokumentów, zażąda od Ciebie wypożyczalnia busów i jakie uprawnienia musisz posiadać do kierowania takim pojazdem. Sprawa jest jasna, jeśli zależy Ci na przewiezieniu grupy liczącej maksymalnie 9 osób (łącznie z kierowcą). Choć w języku potocznym pojazd do przewożenia takiej liczby ludzi nazywany jest busem, to prawo określa go jako samochód osobowy. W związku z tym kierowca tego typu pojazdu zobowiązany jest do posiadania jedynie prawa jazdy kategorii B.

Jednak jeśli organizujesz wyjazd w większej grupie, może okazać się, że będziesz potrzebował dodatkowych uprawnień. Pojazdy przewożące 10 i więcej osób zaliczają się do autobusów. Dlatego od ich kierowcy wymaga się posiadania prawa jazdy kategorii D lub D1.


Wypożyczalnia busów wymaga posiadania licencji przy wynajmie na potrzeby firmy

Jeśli wypożyczamy w celach prywatnych busa mieszczącego do 9 osób, np. na wyjazd większą grupą na narty (sprawdź wypożyczalnie busów w miejscowości Szczyrk) wymagane jest wyłącznie posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Inaczej wygląda to w przypadku wynajmu na potrzeby firmowe, np. jeśli jesteś organizatorem wyjazdów turystycznych dla zorganizowanych grup czy wypożyczasz busa w celu zarobkowego przewożenia osób między miastami (zapoznaj się z ofertą wynajmu busów w miejscowości Andrychów). W takiej sytuacji oprócz prawa jazdy wymagane jest posiadanie odpowiedniej licencji.


Co powinna zawierać umowa wypożyczenia busa?

Wypożyczanie busów wiąże się z podpisaniem umowy. Powinny znaleźć się w niej punkty dotyczące:

  • daty rozpoczęcia najmu pojazdu,

  • czasu najmu,

  • ceny (zapoznaj się z cenami wynajmu busa w miejscowości Bielsko-Biała),

  • wypowiedzenia najmu lub odstąpienia od umowy.


Wypożyczając większy pojazd, nie musisz martwić się o bagaże podczas letnich wyjazdów

Dlaczego warto rozważyć wynajem busa, jeśli organizujesz wyjazd dla większej grupy? Po pierwsze jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie podczas wakacyjnych wyjazdów. O ile – jeśli podróżujesz w gronie najbliższych osób, które zmieszczą się w jednym samochodzie – podróż nie stanowi większego problemu, o tyle wyjazd na kilka pojazdów może być problematyczny. Czasami zdarza się, że tylko jedna osoba posiada samochód, do którego nie zmieszczą się wszyscy podróżujący.

Poza tym duży pojazd to większy komfort podróży. Dzięki wynajmowi busa nie musisz martwić się o to, czy wszyscy pasażerowie będą mieć wystarczająco dużo miejsca i czy będzie można zabrać wszystkie bagaże. Bez problemu weźmiesz ze sobą wszystko, co jest Ci niezbędne do udanego wypoczynku.

Pomyśl, ile razy podczas podróży samochodem osobowym musiałeś kalkulować, czy zmieścisz do bagażnika wszystkie walizki i plecaki, sprzęt do nurkowania czy wędkowania, zabawki dla dzieci itd. Wynajem busa pomoże Ci zapomnieć o stresie związanym z tym problemem.


Wynajęty bus zapewni komfortowy przejazd do sali weselnej Twoim gościom

Wypożyczanie busów jest użytecznym rozwiązaniem nie tylko w kwestii dłuższych wakacyjnych podróży. Jest także dobrym pomysłem, gdy nie masz możliwości zapewnienia transportu samochodami osobowymi na krótszym odcinku, np. podczas organizacji wesela.

Niejednokrotnie sale weselne są na tyle oddalone od kościoła lub urzędu stanu cywilnego, że przejście tego dystansu jest trudne lub wręcz niemożliwe. Poza tym wśród gości znajdują się często osoby starsze, które mogą mieć problem z pokonaniem nawet krótkiej drogi.

Nie zawsze istnieje możliwość zorganizowania wystarczającej liczby samochodów osobowych do przewiezienia gości weselnych. Z kolei opcja transportu publicznego (o ile w ogóle istnieje) wiąże się ze znacznym obniżeniem komfortu podróży (szczególnie w tak odświętnych strojach) i narażeniem zaproszonych osób na dodatkowe koszty.

Dlatego, jeśli organizujesz wesele i wiesz, że nie będzie możliwości transportu wszystkich gości samochodami osobowymi, warto zapoznać się z ofertą wynajmu busa.


Wypożyczonym busem możesz zabrać więcej osób na weekendowy wyjazd

Wypożyczanie busów to opcja, która sprawdza się również podczas krótszych weekendowych wyjazdów za miasto. Dzięki możliwości wynajęcia busa nie będziesz miał już dylematu, kogo zabrać ze sobą.

Większy bagażnik w busie umożliwia też zabranie wszystkich niezbędnych bagaży. Choć krótsze wyjazdy często oznaczają ich mniejszą ilość, to mogą zdarzyć się i takie, które wymagają zabrania specjalnego sprzętu. Przykładem jest weekendowy wyjazd pod namioty, które wiąże się z koniecznością, zabrania, m.in.namiotów, materacy do spania, śpiworów, odpowiedniej odzieży i obuwia, a także sprzętu do gotowania.

Sprawdź sam, że wynajem busa to wygodne i opłacalne rozwiązanie!


Tarcza finansowa
EFRR

Zobacz również

Zapytanie o rezerwację:

Dziękujemy, skontaktujemy się niebawem